Back to the top

Fotogalerie

Fotogalerie

8. 8. 2020 KONOPIŠTĚ Monster Meeting (J. Beník)

Play Video

Fotogalerie online z Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Jedině spolu s vámi a Dymytry a TRAKTOR se cítíme živí, pojďme ten příběh vyprávět zítra v Dolní oblast Vítkovice! 
Monster Meeting bude🙏, dle platných opatření bude areál rozdělený na dva rovnocenné sektory... Pokud vyrážíte v partě a nepřijdete najednou, domluvte se na tom stejném, mezi sektory se po vstupu nedá přecházet...tedy než se  naplní kapacita jednoho z nich, pak už bude otevřen jen ten druhý...  
Jinak jsou oba prostory identické výhledem i zázemím, otevíráme 15:00 a už od 15:30 máme pro vás připravené hosty ČERNÁ, SEBASTIEN a ALKEHOL ORIGINAL! Monster Meeting show pak startuje v 19:00🤘🤘. Poslední vstupenky budou v prodeji i na místě. Více info na mapce... 
Tak v pátek 18.9. Monster Meeting CZ 2020 I Ostrava open air I nový termín 🤘 a samozřejmě v sobotu 19.9. nás čeká ještě Monster Meeting CZ 2020 I Brno open air I nový termín 🤘... Díky, že můžem!
Kam na další Monster Meeting? Zpátky na západ Čech! V pátek 11.9. na Monster Meeting 2020 I Klatovy open air! 🤘🤘

Areál se otevírá v 15:00, úvodní hosté ČERNÁ a Sebastien to odpálí o hodinu později...no a po 18:00 přivítáme speciálně v Klatovech ALKEHOL ORIGINAL! Večerní show TRAKTOR a Dymytry vás pak čeká po osmé hodině.. Vstupenky seženete na místě a nebo ještě zítra na www.bit.ly/mmcz2020. 

Areál bude rozdělený na dva identické sektory se stejným zázemím i výhledem, vstupy jsou kousek od sebe, tak si můžete vybrat až na místě - pokud se kapacita jednoho nenaplní. Jen pozor pokud jdete s kamarády a nepřijdete najednou, vyberte si stejný, mezi sektory se nedá přecházet. 
Těšíme se a děkujeme, že můžeme! 🤘🤘
Výrava byla neskutečná, děkujeme! Další zastávky turné TRAKTOR & Dymytry zde🤘🤘🤘
11.9. Monster Meeting 2020 I Klatovy open air
18.9. Monster Meeting CZ 2020 I Ostrava open air I nový termín
19.9. Monster Meeting CZ 2020 I Brno open air I nový termín
26.9. Monster Meeting 2020 I Třinec | open air
1.10. Monster Meeting CZ 2020 I Praha I open air
2.10. Monster Meeting CZ 2020 I Chomutov I open air
3.10. Monster Meeting CZ 2020 I Liberec I open air
9.10. Monster Meeting CZ 2020 I České Budějovice I open air
10.10. Monster Meeting CZ 2020 I Pardubice I Open air
Posledních deset koncertů letošního původně velkolepého, nakonec improvizovaného, ale krásného turné TRAKTOR & Dymytry. Díky za to, že jsme s vámi mohli strávit léto!
Všechny původní již jednou přeložené haly z jara na podzim přesouváme do open air prostor (bohužel v halách kvůli aktuálním opatřením bychom vás na ploše museli posadit na židle a nandat roušky, a to na rock & metal nám nepřijde ideál:))... 
www.bit.ly/mmcz2020
Dobré ráno.. Vypadá to, že oproti minulému víkendu nám na Výravě bude přát počasí, a tak abychom vás neošidili o celou scénu a show, 5.9. Monster Meeting 2020 I Výrava open air se odehraje na louce nad letním parketem! Takže to bude monsteeeeer! 🤘

‼️Pozor, pozor‼️vstupenky pomalu docházejí, seženete je i v místních předprodejích letního parketu, kde jich je nejvíce ➡️ https://www.vyrava-letniparket.cz/pages/prodejci-vstupenek

Areál bude rozdělený na dva sektory, jsou identické, mají oddělené vstupy ze stejné strany areálu, tak je jedno, jaký vyberete - jen pozor, pokud jdete s kamarády a nepřijdete najednou, domluvte se na stejném - mezi sektory se po vstupu nedá přecházet... 

Otevíráme 15:00, start předkapel je o hodinu později a speciální host TRAUTENBERK Tanz Metal začne už v 18:00, tak přijďte včas! Více info na přiložené mapce nebo na stránkách https://www.vyrava-letniparket.cz, svozové autobusy budou, parkovat se dá na louce u areálu zdarma a můžete tam i stanovat..tak, jak je na Výravě zvykem:)
Přátelé, kamarádi, fanoušci…děkujeme za další úžasný monster víkend v Olomouci a v Hlinsku🤘🤘…a v těch provazech deště, jste neuvěřitelní.
No a co teď s❓PODZIMNÍ KONCERTY V HALÁCH❓ Jak jsme slíbili, je tu info pro ty, kteří mají lístek nebo plán za námi vyrazit:)..

Bohužel vyhodnocujeme situaci jako neslučitelnou s naší představou o vnitřních koncertech:((. Roušky-neroušky, časování vstupů, malé sektory… Ale našli jsme řešení, sázíme sice na přízeň počasí, a už podruhé:( PŘESOUVÁME halové Monster Meetingy v Chomutově, Liberci, Budějovicích a Pardubicích do ☀️OPEN AIR☀️ míst ve stejných termínech…k nim ještě Prahu a Třinec vracíme zpět i termínově. 

Věříme, že pro všechny to bude lepší řešení, než haly překládat, rušit, trápit se v rouškách s dalšími restrikcemi. Původní lístky samozřejmě budou platit, ty dražší na sezení vykompenzujeme poukazem na pivo nebo do merche. 
Bohužel návratem Třince musíme zrušit Český Brod a také slučujeme koncerty v Jindřichově Hradci a ČB do jednoho velkého koncertu na Výstavišti. Pokud máte vstupenky do Brodu a Jindřichova Hradce, můžete je samozřejmě využít na jakýkoliv jiný koncert (nejblíže máte Prahu nebo Budějky) nebo vrátit u Ticketstreamu.

Děkujeme moc za pochopení, díky tomu si snad užijete (troufneme si říci dle ohlasů z léta) unikátní show TRAKTOR & Dymytry v naprosté svobodě, jen s dělením sektorů…a my se moc těšíme! Turné, co s koro nakonec nebylo, odjedeme tak téměř celé…. A to je v dnešní době neskutečné, díky moc za to! 🤘🤘🤘
Olomouc! Děkujeme 🤘🤘 A zítra Hlinsko!
Zdravíme z Olomouce 🤘🤘 a zároveň posíláme informace na zítřejší Monster Meeting 2020 I Hlinsko open air!

Otevíráme v 16:00, od 17:00 zahrají hosté ČERNÁ, Forrest Jump a SEBASTIEN. Po osmé začne Monster Meeting show TRAKTOR & Dymytry.

Areál bude rozdělený na dva sektory se dvěma oddělenými vstupy - hlavní branou pivovaru a nebo od zadního parkoviště (pokud přijedete autem, využijte tento parking). Do naplnění kapacity si můžete vybrat sektor libovolně, pokud jdete s kamarády a nepřijdete najednou, domluvte se na stejném. Mezi sektory se nedá přecházet, ale jsou identické včetně zázemí (levý, pravý). Vstupenky budou k dostání i na místě. 
Těšíme se, jsme rádi, že jsme toto léto mohli strávit s vámi na mnoha koncertech, které skoro nebyly…
Máme tu zas další společnej mejdan...ovládne nás
rej ohňů a gest (gest)...hard and heavy láme všechny ledy
ta nálož trhá hráz! Už v pátek 28.8.  Monster Meeting CZ 2020 I Olomouc open air I VYPRODÁNO 🤘🤘🤘
Areál bude opět rozdělený do dvou sektorů, dokud nebude jeden z nich zaplněný, můžete volit libovolně - ale pozor, pokud jdete s kamarády, zamiřte do toho stejného - mezi sektory se pak nedá přecházet... Více viz mapička a harmonogram tu: 
15:30 otevřeno
16:30 ČERNÁ
17:30 SEBASTIEN
19:00 TRAKTOR & Dymytry Monster Meeting show
Těšíme se! 🤘🤘🤘 Vyprodaný koncert v dnešní době! To je sen! Díky!
Další koncert zřejmě největšího letního turné je za námi, díky TRAKTOR a Dymytry a vám za Litvínov! 🤘
Příští víkend nás čeká hned dvojitá nálož
28.8. Monster Meeting CZ 2020 I Olomouc open air I nový termín VYPRODÁNO
29.8. Monster Meeting 2020 I Hlinsko open air
Další víkend je tu a tedy další meeting TRAKTOR a Dymytry a jejich fanoušků...a fanoušků koncertů, živé hudby, rockové zábavy, metalového nářezu.... 🤘 22.8. Monster Meeting 2020 I Litvínov open air 🤘

Vstupenky budou k dostání i na místě, areál je totiž rozdělený do dvou sektorů - levého a pravého a oddělenými vstupy. Oba sektory jsou identické a neleznete v nich stejné zázemí i výhled:)...při vstupu si můžete vybrat (pokud nebude sektor kapacitně zaplněný), pak ale už není možné přecházet mezi nimi... . Pokud vyrážíte s někým a nepřijdete najednou, domluvte se na tom stejném... Orientační harmonogram je takto:
16:00 otevřeno
17:00 Forrest Jump
18:30 ČERNÁ
20:00 Traktor & Dymytry Monster Meeting show
TĚŠÍME SE!
Další Monster Meeting je tu! V sobotu dojde v turné TRAKTOR & Dymytry řada na legendární a krásné prostředí amfiteátru Loket!
Hlediště bude rozdělené na dva oddělené sektory, PRAVÝ (1) a LEVÝ (2), oba rovnocenné a s vlastním zázemím... Jaký je váš sektor poznáte podle nápisu na vstupence:
➡️Open Air -> Sektor 1 (pravý, vchod od mostu)
➡️Open Air 2 -> Sektor 2 (levý, vchod parkem od řeky)

Tedy pokud jste kupovali vstupenky mezi prvními (text Open Air), tak zamiřte k hornímu parkovišti a vysokému mostu, tam najdete vstup 1️⃣ do pravého sektoru. Pokud máte vstupenku z druhé vlny (text Open Air 2), váš vstup 2️⃣do levého sektoru je přes park podél řeky. 
Mezi přístupovými cestami se dá projít spojovací cestou. Na obou vstupech budou poslední lístky k prodeji na místě. My se moc těšíme, díky vám můžeme prožívat takové silné koncertní okamžiky, i v této době! Díky, díky, díky moc... Monster Meeting 2020 I Loket open air:  
16:00 otevřeno 
17:00 Černá
18:30 Forrest Jump
20:00 Traktor & Dymytry Monster Meeting show
Zobrazit více

2019-2020 © ZL Production, Dev by Kousekmusic