Back to the top

Fotogalerie

Fotogalerie

8. 8. 2020 KONOPIŠTĚ Monster Meeting (J. Beník)

Play Video

Fotogalerie online z Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Tak snad napotřetí to vyjde! 🤘I když ne v hale, ale i tak se Třinec dočká plnohodnotné společné show TRAKTOR a Dymytry už zítra! Otevíráme v 15:30, hosté Černá a Panoptiko vás zabaví od 16:30 a v 19:00 vypukne naplno předposlední 🔥Monster Meeting🔥...počasí navíc vypadá, že poslednímu open airu bude přát🌤 zároveň fotkou z minulého víkendu posíláme díky do Brna!

Akce se koná v areálu Vendryňského parku, k parkování bude sloužit louka přímo naproti vstupu do areálu. Prosíme připravte si na vstup potvrzení o bezinfekčnosti (platný test AG 3 dny, PCR týden, prodělaná nemoc či očkování). Na místě bude možné se nechat otestovat, pro rychlejší odbavení se registrujte na www.festtest.cz (před vstupem areálu sdělíte testujícím své registrační číslo a samotný test pak zabere jen několik málo minut). Vstupenky nemusíte tisknout, stačí v mobilu, a samozřejmě jejich prodej bude i na místě.

Těšíme se na vás a za týden už POSLEDNÍ a závěrečný Monster Meeting v Praze! bit.ly/mmcz2021
BRNO🤘 už v pátek! Máme pro vás pár informací pro ty, kdo za námi chtějí vyrazit na jednu z posledních zastávek turné TRAKTOR a Dymytry Monster Meeting Za Lužánkami..

Otevíráme 15:30, od 16:30 zahrají Panoptiko a od 17:30 Černá. MM show pak vypukne po 19:00. K parkování využijte komunikaci souběžnou vedlejší ulici s ul. Sportovní směr nákupní centrum Královo pole, okolí Bobby centra, fotbalového a hokejového stadionu.

Pro ty z Vás, kteří nemají potřebné potvrzení pro vstup TNO (platný test AG nebo PCR, dokončené očkování nebo prodělané onemocnění), bude k dispozici mobilní odběrové místo u vstupu. To má ovšem omezenou kapacitu, tak prosíme, pokud je to jenom možné, přijďte už připraveni, jinak se může stát, že strávíte část akce čekáním na test. ❗️ALE POZOR❗️Máme pro vás možnost expresního antigenního testování ZDARMA, při splnění podmínek úhrady zdravotní pojišťovnou - po registrci na www.festtest.cz sdělíte testujícím své registrační číslo a samotný test pak zabere jen několik málo minut.

Těšíme se na Vás! Vstupenky nemusíte tisknout, máme elektronické čtečky, které zvládnou čárový / QR kód i z mobilního telefonu :) a budou k dostání i na místě
Děkujeme všem do Jindřichova Hradce a do Strakonic! 🤘
Byl to parádní jihočeský víkend... No a před námi jsou poslední tři zastávky původně loňského, ale tak trošku neplánovaně i letošního tour TRAKTOR & Dymytry!
Příští týden v pátek 17.9. nás čeká návrat za Lužánky v Brně a pak už náhrada za Třinec a poslední Praha... bit.ly/mmcz2021
Čus))) a díky moc za moravský víkend v Olomouci a Slušovicích...bylo to fantastické.  
O tom dalším nás čeká další dvojitá dávka Monster Meeting, tentokrát na jihozápadě🤘 10.9. Jindřichův Hradec u Tyršova stadionu a 11.9. Strakonice letní kino 🤘 bit.ly/mmcz2021

Areály se otevírají v 15:00 JH a 15:30 Strakonice,  společná show TRAKTOR a Dymytry  začne po 19:00, ale přijďte  včas -  hosté Panoptiko, #černá i Sebastien stojí rozhodně za to:). 

Prosíme ke vstupu budete potřebovat potvrzení o očkování (14 dnů), negativním testu (AG 3 dny, PCR týden) a nebo prodělání nemoci (180 dnů). Pro zapomnětlivce bude na místě mobilní testovací místo, ale pozor, má omezenou kapacitu a může vás to zdržet. Vstupenky budou k dostání samozřejmě i na místě! Těšíme se na vás!
Děkujeme vám za další monstrózní koncertní víkend! Olomouc i Slušovice nezklamaly! 🤘
Příští týden se stěhujeme na jihozápad a těšíme se vás 10.9. v Jindřichově Hradci a 11.9. ve Strakonicích - bit.ly/mmcz2021
Další moravská mise Monster Meeting je tu! 🔥 

Už dnes večer se vracíme do OLOMOUCE, do úžasné Korunní pevnůstky🏰, kde otevíráme v 15:30 a společná show TRAKTOR  & Dymytry  začíná už v 19:00🤘

Zítra 4.9. se odehraje MM premiéra ve SLUŠOVICÍCH na 
místní dostihovce🐴... Tam show začíná až po 20:00, tedy areál bude otevřený v 16:30. 

Doražte včas, i naši hosté Panoptiko, #černá a Sebastien stojí za to! Ke vstupu budete potřebovat potvrzení o TNO (AG test platný 3 dny nebo PCR 7 dnů, dokončené očkování nebo lékařské potvrzení o prodělané nemoci). Pro zapommětlivce bude na místě připravené testovací místo, ale pozor, bývá to zdlouhavý proces.

Těšíme se na vás, užijte si jedny z posledních letošních open air koncertů. Vstupenky budou v prodeji na místě nebo je stále seženete v předprodeji na bit.ly/mmcz2021.
Přátele, máme pro Vás jedno důležité upozornění:
Týká se termínu 25.9.:
Z technických důvodů bohužel musíme změnit místo konání a tento koncert přesunout z třinecké Werk Areny do venkovních prostor. Volba padla na legendární areál Vendryňského parku. Zapište si tedy do diářů: 25.9. Monster Meeting Vendryně-Vendryňský park. https://fb.me/e/11ffC8p30
Tento, i další koncerty monster turné TRAKTOR  a Dymytry  hledejte na bit.ly/mmcz2021
Po víkendové pauze se vracíme! 🤘 V sobotu 29.8. Hlinsko! 
Parádní amfík s téměř dvacetiletou tradicí a tříhodinová společná show TRAKTOR & Dymytry…to si nenechte ujít🤘
Turné se nám pomalu krátí, zbývající koncerty hledejte na bit.ly/mmcz2021
Zobrazit více

2019-2021 © ZL Production, Dev by KousekDesign.com