Back to the top

Fotogalerie

Fotogalerie

8. 8. 2020 KONOPIŠTĚ Monster Meeting (J. Beník)

Play Video

Fotogalerie online z Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Dvouletý příběh s názvem Monster Meeting od autorů TRAKTOR  & Dymytry  končí! :/ Poslední zastávka turné, poslední odložený koncert, poslední společné vystoupení, poslední plameny a výbuchy, poslední asi největší současná rockmetalová show možná na celém světě...
Třicet šest skvělých zážitků a nádherných koncertních atmosfér bude za námi...přijďte si to naposledy užít v pátek do Prahy, malé sportovní haly. bit.ly/mmcz2021
Po TŘIATŘICÁTÉ vám děkujeme! Taková byla poslední open air show TRAKTOR & Dymytry, pro kterou jsme před dvěma lety zvolili název Monster Meeting🤘🤘
Teď nás čeká poslední zastávka tohoto turné, závěrečná hala v Praze! A tím se dopíší poslední řádky tohoto příběhu, který se nám trošku prodloužil...byť se původně měl stát největší rockovou událostí roku 2020... Ale jsme neskutečně rádi za každý koncert, za každý song, za každý váš potlesk a zpěv 🤘🤘 Rozhodně to i v této době mělo smysl...díky vám! 
Na adrese bit.ly/mmncz2021 už najdete poslední řádek se vstupenkami... Přijďte si s námi a kapelami užít poslední show!
Tak snad napotřetí to vyjde! 🤘I když ne v hale, ale i tak se Třinec dočká plnohodnotné společné show TRAKTOR a Dymytry už zítra! Otevíráme v 15:30, hosté Černá a Panoptiko vás zabaví od 16:30 a v 19:00 vypukne naplno předposlední 🔥Monster Meeting🔥...počasí navíc vypadá, že poslednímu open airu bude přát🌤 zároveň fotkou z minulého víkendu posíláme díky do Brna!

Akce se koná v areálu Vendryňského parku, k parkování bude sloužit louka přímo naproti vstupu do areálu. Prosíme připravte si na vstup potvrzení o bezinfekčnosti (platný test AG 3 dny, PCR týden, prodělaná nemoc či očkování). Na místě bude možné se nechat otestovat, pro rychlejší odbavení se registrujte na www.festtest.cz (před vstupem areálu sdělíte testujícím své registrační číslo a samotný test pak zabere jen několik málo minut). Vstupenky nemusíte tisknout, stačí v mobilu, a samozřejmě jejich prodej bude i na místě.

Těšíme se na vás a za týden už POSLEDNÍ a závěrečný Monster Meeting v Praze! bit.ly/mmcz2021
BRNO🤘 už v pátek! Máme pro vás pár informací pro ty, kdo za námi chtějí vyrazit na jednu z posledních zastávek turné TRAKTOR a Dymytry Monster Meeting Za Lužánkami..

Otevíráme 15:30, od 16:30 zahrají Panoptiko a od 17:30 Černá. MM show pak vypukne po 19:00. K parkování využijte komunikaci souběžnou vedlejší ulici s ul. Sportovní směr nákupní centrum Královo pole, okolí Bobby centra, fotbalového a hokejového stadionu.

Pro ty z Vás, kteří nemají potřebné potvrzení pro vstup TNO (platný test AG nebo PCR, dokončené očkování nebo prodělané onemocnění), bude k dispozici mobilní odběrové místo u vstupu. To má ovšem omezenou kapacitu, tak prosíme, pokud je to jenom možné, přijďte už připraveni, jinak se může stát, že strávíte část akce čekáním na test. ❗️ALE POZOR❗️Máme pro vás možnost expresního antigenního testování ZDARMA, při splnění podmínek úhrady zdravotní pojišťovnou - po registrci na www.festtest.cz sdělíte testujícím své registrační číslo a samotný test pak zabere jen několik málo minut.

Těšíme se na Vás! Vstupenky nemusíte tisknout, máme elektronické čtečky, které zvládnou čárový / QR kód i z mobilního telefonu :) a budou k dostání i na místě
Děkujeme všem do Jindřichova Hradce a do Strakonic! 🤘
Byl to parádní jihočeský víkend... No a před námi jsou poslední tři zastávky původně loňského, ale tak trošku neplánovaně i letošního tour TRAKTOR & Dymytry!
Příští týden v pátek 17.9. nás čeká návrat za Lužánky v Brně a pak už náhrada za Třinec a poslední Praha... bit.ly/mmcz2021
Čus))) a díky moc za moravský víkend v Olomouci a Slušovicích...bylo to fantastické.  
O tom dalším nás čeká další dvojitá dávka Monster Meeting, tentokrát na jihozápadě🤘 10.9. Jindřichův Hradec u Tyršova stadionu a 11.9. Strakonice letní kino 🤘 bit.ly/mmcz2021

Areály se otevírají v 15:00 JH a 15:30 Strakonice,  společná show TRAKTOR a Dymytry  začne po 19:00, ale přijďte  včas -  hosté Panoptiko, #černá i Sebastien stojí rozhodně za to:). 

Prosíme ke vstupu budete potřebovat potvrzení o očkování (14 dnů), negativním testu (AG 3 dny, PCR týden) a nebo prodělání nemoci (180 dnů). Pro zapomnětlivce bude na místě mobilní testovací místo, ale pozor, má omezenou kapacitu a může vás to zdržet. Vstupenky budou k dostání samozřejmě i na místě! Těšíme se na vás!
Zobrazit více

2019-2021 © ZL Production, Dev by KousekDesign.com